سنس، پیشرو در تولید محصولات جدید با تکنولوژی روز دنیا

Artboard 4 copy 5
اخبار

سنس، پیشرو در تولید محصولات جدید با تکنولوژی روز دنیا

سنس پیشرو در تولید محصولات جدید با تکنولوژی روز دنیا

سنس با دارا بودن نیروی R&D متخصص، هر سال نیازهای بازار را شناسایی و متناسب با آن، محصولات جدید، روانه بازار می کند. از این رو، محصولات سنس بهترین پاسخ به نیازهای همکاران و متخصصان فعال در حوزه اعلان حریق می باشد.

معرفی برخی از محصولات جدید سنس
دتکتورهای دودی، حرارتی، مولتی و دما افزایشی سری S6
این دتکتورها با ظاهری کاملاً متفاوت و مدرن و با رعایت کلیه نکات روز دنیا در طراحی دتکتور، آماده و روانه بازار شده است. قاب دتکتور از جنس ABS بوده که در مقابل حریق مقاوم است و علاوه بر زیبایی در طراحی، نحوه مونتاژ کلاهک بر روی پایه بدون نیاز به نشانگر و تنها با چرخاندن ساده کلاهک بر روی پایه اتفاق می افتد.
در پایه این دتکتورها، امکان افزودن رله اضافه و نیز استفاده از یک کنتاکت مازاد (کنتاکت پنجم) تعبیه شده است.
طراحی مدار الکترونیکی این سری از محصولات با تکنولوژی تمام SMD جهت حذف کامل خطاهای نیروی انسانی هنگام مونتاژ و در مطابقت کامل با استاندارد EN54 مربوطه می باشد. فیلترهای الکترونیکی به کار رفته در این دتکتورها، آن را به محصولی مقاوم در برابر انواع نویزهای موجود در مناطق مسکونی و صنعتی تبدیل نموده است.

مرکز کنترل اعلان حریق سری MC5
این پنل با هدف کاربری ساده برای مصارف مسکونی و صنعتی طراحی و تولید شده است. مدارات الکترونیکی آن با تکنولوژی SMD و با پردازنده قدرتمند ARM طراحی و ساخته شده است. به منظور مقاوم سازی مرکز کنترل MC5 در مقابل انواع نویزهای محیط، اعم از نویزهای فرکانس بالا ناشی از عملکرد تجهیزات رادیویی، نویزهای جریان برگشتی ناشی از عملکرد موتورهای ac، نویزهای Burst ناشی از دمپینگ جریان بالا، نویزهای Spike ناشی از تغییرات ناگهانی ولتاژ ورودی و غیره، از فیلترهای الکترونیکی مختلف با تکنولوژی روز دنیا استفاده شده است.
این پنل دارای قفل دسترسی الکترونیکی با کیپد جهت به حداکثر رساندن سطح امنیت می باشد. همچنین، امکان غیرفعال سازی (Disablement ) خطوط زون و نیز آژیر به راحتی هر چه تمام تر برای کاربر فراهم شده است.
این مرکز کنترل به صورت کاملاً هوشمندانه نشتی ارت به مسیر مثبت یا منفی زونها و نیز از کار افتادن پردازنده خود را تشخیص داده و آلارم های مربوطه را جهت اطلاع به کاربر روشن می گردد.
مرکز کنترل MC5 همه آن چیزی است که برای امنیت بالا، قابلیت اطمینان شگفت انگیز و پاسخگویی سریع در پروژه های مسکونی و صنعتی مورد نیاز است.

دتکتور گاز مونوکسید کربن ۲۲۰ ولت
دتکتور گاز منوکسید کربن ۲۲۰ ولت دیواری، دارای سنسور نیمه هادی بسیار قدرتمند می باشد که اختصاصاً جهت شناسایی گاز منواکسید کربن ساخته شده است. این سنسور دارای مصرف جریان بسیار پایین بوده که باعث عملکرد طولانی مدت دتکتور با باتری در زمان قطع برق نسبت به نمونه های داخلی و خارجی موجود در بازار می شود. این دتکتور دارای بارگراف جهت نمایش میزان گاز موجود در محیط و کلید تست و قطع صدای بازار داخلی می باشد. نصب، سیم کشی و راه اندازی آن بسیار ساده بوده و قابلیت اتصال به مرکز کنترل اعلان حریق را نیز دارا می باشد.
این محصول به منظور جلوگیری حتمی از بروز حوادث ناشی از نشتی گاز طراحی شده است.

دتکتور گاز ۲۲۰ ولت سقفی
دتکتور گاز ۲۲۰ ولت سقفی جایگزین مناسبی برای دتکتور گاز ۲۴ ولت سقفی می باشد. دتکتورهای گاز ۲۴ ولت با سه سیم که دو سیم مثبت و منفی و یک سیم تغذیه ۲۴ ولت می باشند، نصب می شود حال آنکه دتکتور ۲۲۰ ولت با دو سیم از پنل سیم کشی می شود و تغذیه ۲۲۰ ولت می تواند به راحتی از محل نصب تامین شود، دتکتورهای گاز ۲۴ ولت، فاقد خروجی ریموت اندیکاتور است در حالیکه دتکتورهای گاز ۲۲۰ ولت دارای خروجی ریموت اندیکاتور می باشد. به دلیل دریافت تغذیه دتکتور گاز ۲۴ ولت از پنل، در تعداد این نوع دتکتورها محدودیت وجود دارد در حالیکه هیچ محدودیتی در تعداد دتکتورهای ۲۲۰ ولت سقفی وجود ندارد.